Waluty

Wersje językowe

Wydawcy

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produktów:
162
Kategorii:
12
Nowości:
19
Promocje:
2

"Pasja wiary i Eucharystii. O dziełach i osobie ks. prof. Tadeusza Dajczera"

Książki spoza serii
25
PLN
"Pasja wiary i Eucharystii. O dziełach i osobie ks. prof. Tadeusza Dajczera"
  • promocja
Cena: 25,00 zł 28,00 zł
Cena netto: 23,81 zł
egz.
* - Pole wymagane

26 świadectw i wywiadów o dziełach i osobie ks. prof. Tadeusza Dajczera.  

Promocja tylko przy zakupie w księgarni internetowej.

Bywają ludzie, których wystarczy spotkać choć raz i już się ich nigdy nie zapomni. (…) Cieszę się, że dorobek Księdza Profesora ciągle służy ludziom, że Czytelnicy poświęconej Mu książki – dzięki lekturze – staną się bogatsi.

Ks. bp dr Wiesław Alojzy Mering

 

Jeżeli owoc czyichś książek, modlitw, spotkań przemienia życie dziesiątków tysięcy ludzi, to jest za co Panu Bogu dziękować.

Ks. bp prof. dr hab.Andrzej Siemieniewski

 

Wszystko co czynił, czynił z wielkim zaangażowaniem, z wysiłkiem nieraz ponad ludzkie siły – z „pasją prawdziwej miłości”. (…) Był wybitnym teologiem, religioznawcą, porywającym wykładowcą, żarliwym apostołem, charyzmatycznym spowiednikiem – kierownikiem duchowym.

S. prof. dr hab. Zofia Zdybicka, USJK

 

…było to pierwsze spotkanie z cyklem książek o Eucharystii. Niezwykłe spotkanie z Bogiem utajonym w Eucharystii, z pięknem, miłością ogarniającą wszystkie sfery naszego życia. I z siłą pięknego prostego słowa otwierającego mnie na przestrzeń, po której ks. prof. Dajczer prowadzi nas z taką delikatnością i zrozumieniem.

Halina Łabonarska

 

Dorobek naukowy ks. Profesora zarówno pod względem warsztatowo-metodologicznym, jak merytorycznym można zalecać jako wzorcowy. Stanowi on prawdziwy wkład w badania naukowe w obszarze religioznawstwa, zwłaszcza fenomenologii religii, tak skąpo dotychczas w Polsce uprawiane na tak wysokim poziomie.

Ks. prof. dr. hab. Walerian Słomka

 

 

Wiele rzeczy, pism i ludzi inspirowało mnie w życiu, ale ks. Tadeusz w pewien sposób przekracza to wszystko. (…) Wprowadza mnie w rzeczywistość Boga, której nigdy wcześniej nie doświadczyłem. (…) Tak więc ze wszystkich cudownych inspiracji w moim życiu, nic nie dorówna tej.

Ks. Bryan Storey (Anglia)

Dane techniczne

Rodzaj produktu książka
rodzaj oprawy/okładki miękka
obwoluta Nie

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Click Shop | Hosting home.pl