Waluty

Wersje językowe

Wydawcy

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produktów:
162
Kategorii:
12
Nowości:
19
Promocje:
2

Don Stanisław Gniedziejko "Evento eucaristico di Sokółka. La storia e i frutti" - po włosku

Seria: "Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce"
9
PLN
Don Stanisław Gniedziejko "Evento eucaristico di Sokółka. La storia e i frutti" - po włosku
Cena: 9,00 zł
Cena netto: 8,57 zł
egz.
* - Pole wymagane

Nowy Informator o eucharystycznym wydarzeniu w Sokółce po włosku, poszerzony o przykłady otrzymanych łask związanych z modlitwą przed cząstką Ciała Pańskiego w kościele św. Antoniego w Sokółce. Wydany za  pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Białostockiej.

Dane techniczne

Rodzaj produktu książka
rodzaj oprawy/okładki miękka
obwoluta Nie

Produkty powiązane

"Świadectwa łask. Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce 2" "Świadectwa łask. Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce 2"

Druga pozycja serii "Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce" prezentująca 12 świadectw łask otrzymanych w związku z wydarzeniem Eucharystycznym w Sokółce. Wydana za  pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Białostockiej.

Cena: 7,00 zł

Father Stanisław Gniedziejko "The Eucharistic Event in Sokółka. Its History and Its Fruits" - po angielsku Father Stanisław Gniedziejko "The Eucharistic Event in Sokółka. Its History and Its Fruits" - po angielsku

Nowy Informator o eucharystycznym wydarzeniu w Sokółce po angielsku, poszerzony o przykłady otrzymanych łask związanych z modlitwą przed cząstką Ciała Pańskiego w kościele św. Antoniego w Sokółce. Wydany za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Białostockiej.

Cena: 9,00 zł

ks. Stanisław Gniedziejko "Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce. Historia i owoce" ks. Stanisław Gniedziejko "Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce. Historia i owoce"

Informator o eucharystycznym wydarzeniu w Sokółce i pierwsza pozycja serii temu poświęconej, poszerzony o przykłady otrzymanych łask związanych z modlitwą przed cząstką Ciała Pańskiego w kościele św. Antoniego w Sokółce. Wydany za  pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Białostockiej.

Cena: 7,00 zł

о. Станислав Гнедзейко "Евхаристическое событие в Сокулке. История и плоды" - po rosyjsku о. Станислав Гнедзейко "Евхаристическое событие в Сокулке. История и плоды" - po rosyjsku

Nowy Informator o eucharystycznym wydarzeniu w Sokółce po rosyjsku, poszerzony o przykłady otrzymanych łask związanych z modlitwą przed cząstką Ciała Pańskiego w kościele św. Antoniego w Sokółce. Wydany za  pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Białostockiej.

 

Cena: 7,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Click Shop | Hosting home.pl